Originálne
príslušenstvo

CORRECTOR, ALEBO PRVÁ „SADRA DO EXTERIÉRU!“

Množstvo riešení obkladov exteriérových častí domov predovšetkým základnou konštrukčnou doskou SUPERDOSKA BASIC sa takmer automaticky spája s riešením jej finálnej povrchovej úpravy ako aj potreby zatmelenia spojov či drobných poškodení dosiek. Materiál podobný sadre a súčasne odolný voči poveternostným vplyvom sú ideálnou kombináciou, ktorú odteraz môžete objaviť v našej novinke – tmele: corrector

Corector

NEORIGINÁLNE SKRUTKY VÁM MÔŽU V SUPERDOSKE SKORODOVAŤ !?

Problematika skrutiek, spôn či iného spojovacieho materiálu v spojitosti s montážou SUPERDOSIEK alebo iných dosiek na obdobnej báze, môže byť spojený so zvýšeným korodovaním. Tieto skrutky musia mať špeciálnu tomuto prostrediu odolnú povrchovú úpravu pre ich bezpečné použitie. Rovnako skrutky pre Superdosku vzhľadom k jej tvrdosti musia byť opatrené špeciálnou frézovacou hlavicou.

Screws

NAŠE VÝNIMOČNÉ LEPIDLO NA SUPERDOSKU !

SUPERDOSKA je materiál špecifický. Má špecifické správanie sa pod vplyvom pôsobenia rôznych klimatických, mechanických a tepelných činiteľov. Aj preto bola nevyhnutnosť nájsť lepidlo, ktoré si s takýmito prekážkami dokáže poradiť. Má dobrú konzistenciu, ktorá dokáže uľahčiť a urýchliť samotnú aplikáciu a súčasne Vás toto vynikajúce lepidlo prekvapí aj značnou silou odtrhu. Lepidlo je navyše univerzálne a vhodné pre použitie aj pre iné aplikácie a materiály.

Blueglue


MAXIMÁLNA ODOLNOSŤ VOČI OTERU NÁTERU

Povrch Superdosky je predovšetkým potrebné zjednotiť z hľadiska nasiakavosti vhodným penetračným náterom. Odporúčame Vám použiť jedinečný produkt: SUPERDOSKA PENETRÁK.

Penetrak

REZANIE DRÁŽOK NA SUPERDOSKU A FRÉZOVANIE DRÁŽOK.PROFI KOTÚČE PRE SUPERDOSKU !

Bezproblémová, rýchla a efektívna práca so SUPERDOSKOU je spojená s vhodnými nástrojmi a náradím. Je múdre využiť naše už niekoľkoročné skúsenosti so Superdoskou a nechať si poradiť a odporučiť to najlepšie. Všetok podobný tovar sa u nás dá aj priamo a výhodne zakúpiť prípadne zakúpiť na našich autorizovaných predajných miestach.

ReznykotucNOVÝ REVOLUČNÝ SPÔSOB MONTÁŽE DOSIEK

MICHNO SYSTÉM je nový spôsob montáže Superdosiek alebo iných veľkoplošných dosiek prostredníctvom nastaviteľných stabilizátorov (tanierikov), ktoré nahrádzajú komplikovaný systém tradičných kovových konštrukcií.

MichnoSystem